REZERVASYON
Hakkımızda 2018-04-07T20:28:27+00:00

Hakkımızda

Teras Talia ve Salon Talia, uluslararası kalitesi ve zengin ulusal özellikleriyle organizasyon sektöründe saygın bir mekan olarak yer almaktadır. Sahip oldukları “Talia” ismi doğrultusunda konuklarına kusursuz hizmet verirken aynı zamanda iş toplantılarına ve organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Salon Talia; küçük bir toplantıdan, uluslararası seminere tüm kutlama ve davetlerde ilk akla gelebilecek salonlar arasındadır.

Salon Talia’nın yanı sıra konuklarınızı eksiksiz, profesyonel toplantı düzeni ve hizmetleri, zengin menü seçenekleri ve güler yüzlü hizmeti ile 350 kişi kapasiteli Teras Talia’da da ağırlayabilirsiniz.

Teras Talia ve Salon Talia; konferans, toplantı ve davetler konusunda tercih edilen bir marka olarak iş toplantıları açısından en ideal ortamı sunar. Farklı ihtiyaçları bir arada karşılayabilecek geniş olanaklara ve uluslararası çapta zengin bir mutfağa sahip olan Teras Talia’da 350 kişiye kadar, yine aynı özelliklere sahip Salon Talia’da ise 750 kişiye kadar davet, toplantı ve organizasyonlar düzenlenebilmektedir.